Inteligentny Dom

Forum poświęcone ludziom którzy interesują się tym tematem,mają wiedze na ten temat,ludziom którzy chcą taką wiedze posiąść,ludziom którzy się chętnie podzielą swoimi doświadczeniami z innymi.


#1 2009-07-09 10:19:08

maruspl

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 76
Punktów :   

Dlaczego takie Forum

Witam serdecznie i chciałbym wyjaśnić dlaczego powstaje takie Forum.
Od pewnego czasu zajmuje sie tematem "Inteligentny dom" i tym wszystkim co się z tym tematem wiąrze. Serfujac w internecie szukałem źródeł na wyźej wymieniony temat i oczywiście coś znalazłem, troche tu troche tam ale nic co rzeczywiście by przykuło moją uwage dlaczego? Wiele żródeł to firmy które sprzedają takie systemy, informacje tam zawarte są często zbyt skomplikowane  obszerne i nie dają odpowiedzi na moje pytania. Myśle o takiej formie informacji jaka jest np. na wielu forach poświęconych SAT-TV gdzie zwyłky laik przy włożeniu troche własnej inwencji jest w stanie już po krótkim czasie ustawić antene, zainstalować software do swojego Receivera albo jeśli ma problemy zadać pytanie na Forum a użytkownicy albo moderatorzy udzielają odpowiedzi. Szczerze mówiąc większość ludzi do dzisiaj nie wie co sie pod tym hasłem kryje. Wszędzie mówi się o domie ale trzeba zdać sobie sprawe że dom to również nasze zwykle mieszkanie gdzie również można tego typu rozwiązania zastosować. W dobie rosnących cen energii elektrycznej, gazu, ropy inteligentny dom zaczyna nabierać coraz więcej znaczenia. Nie jest to już tylko wygoda,l uxus, bezpieczenstwo, zabawka dla ludzi bogatych ale powoli instrument do oszczędzania energii poprzez jej zastosowanie wtedy kiedy ją potrzebujemy. Dzisiaj wiadomo już że poprzez takie systemy można zaoszczędzić średnio około 30% energii rocznie.
A więc jest to inwestycja która się zwraca w moim przypadku jest to okres 3 lat. Wiemy ze ceny energii będą rosły a więc czas zwrotu inwestycji będzie malał jak również ceny pozyskania takich systemów bo zainteresowanie tym tematem rośnie. Myśle że to krótkie wprowadzenie wzbudziło u was zainteresowanie więc zapraszam do rejestracji na Forum i czynnego uczestnictwa w nim. Uważam ze przy waszej pomocy już w niedługim czasie powstanie prężne Forum gdzie zainteresowani znajdą odpowiedzi na ich nurtujace problemy.

Offline

 

#2 2009-07-20 10:15:21

Trader

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dlaczego takie Forum

Cześć, na samym początku gratuluje pomysłu . Od pewnego czasu krąże po internecie i szukam informacji w tej tematyce. Szukając w Google natknąłem się na twoją strone i muszę powiedzieć że zaczyna być tu interesująco. Jedno miejsce w którym będą prezentowane różne systemy, ich zalety, wady, ceny to krok do przodu. Widzę że strona dopiero powstała i mało ruchu jeszcze na niej ale myślę że to się szybko zmieni, ludzie szybko docenią pomysł.Twoje artykuły które narazie napisałeś są bardzo ciekawe i  zrozumiale napisane. To ważne bo często czytałem info na innych stronach i nie wiele z tego rozumiałem. Jedno wiem już na pewno, że nie trzeba wydać majątku żeby móc zacząć swoje mieszkanie zamieniać w inteligentne mieszkanie. Moją osobe jako użytkownika już zdobyłeś ale pisz dalej. Może uda Ci się pozyskać firmy które sprzedają takie systemy aby je na łamach twojego forum opisały. Będziemy mogli je porównywać między sobą no i zadawać pytania. Zycze powodzenia i czekam na dalsze wątki.

Trader

Offline

 
Katalog SEO Regulamin Katalogu stron WFE Zgred Katalog stron motonews katalog stron Mein Banner

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl