Inteligentny Dom

Forum poświęcone ludziom którzy interesują się tym tematem,mają wiedze na ten temat,ludziom którzy chcą taką wiedze posiąść,ludziom którzy się chętnie podzielą swoimi doświadczeniami z innymi.


#1 2009-07-27 14:27:26

maruspl

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 76
Punktów :   

Program Homeputer Studio

Homeputer Studio. Teraz poruszymy temat dalszej wersji oprogramowania czyli Homeputer Studio.Jest to narzędzie już dla bardziej ambitnego użytkownika PC co nie oznacza ze inni również z tego programu korzystac mogą. Ta wersja jest wyrażnie bardziej rozbudowana i dla mnie istotną różnicą do programu Standard jest  możliwiość stworzenia wirtualnego planu naszego mieszkania czy domu włącznie ze wszystkimi urządzeniami naszego inteligentego domu.

                                             http://www.maruspl.homepage.t-online.de/mediac/400_0/media/c6bbd3dbbb88c83cffff804cac144232.jpg

Najważniejszą częścią tego wirtualnego planu jest rzeczywisty obraz czyli odzwierciedlenie aktualnego stanu w naszym domu krótko mówiąc które urządzenia są włączone a które nie. Program ten ma również więcej tak zwanych programów Makro gotowych funkcji które możemy od razu stosować. Bardzo ważne jest również możliwość sprawdzenia czy wszystkie urządzenia działają prawidłowo czyli w naszym żargonie przetestować na sucho cały system w domu. Myśle że uchwyciłem najważniejsze zmiany co do programu podstawowego. Jeśli chodzi o normalnego śmiertelnika to oczywiscie w zupełności wystarczy program standartowy który znajduje się w wyposarzeniu każdego Interfacu od wersji FHZ 1000 do 1350 do komputera. W póżniejszym terminie możemy się zagłębić w ten program. W tej chwli jest ważne abyście poznali ogólnie co ten program potrafi.Aha zapomniałem zaznaczyć że osoby które znają się na programowaniu mogą sami pisać własne Makro programy.

Offline

 
Katalog SEO Regulamin Katalogu stron WFE Zgred Katalog stron motonews katalog stron Mein Banner

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl